Philips Avent láhev Natural PP bez BPA SCF690/17 transparentní 125ml

TOP 7 v kategorii Kojenecké láhve

Philips Avent láhev Natural PP bez BPA SCF690/17 transparentní 125ml

Vsaďte na osvědčenou kvalitu. Tato dětská lahev o objemu 125 ml má inovativní dudlík, který vašemu dítěti usnadní přechod od kojení ke krmení z lahve...
Garantovaný nákup z Nejhracka.cz

Info v obchodu65 Kč94 % • 895×Další informace
Info v obchodu59 Kč100 % • 213×Další informace
Skladem • 1 varianta39 Kč95 % • 605×Další informace
Skladem • 1 varianta79 Kč98 % • 18 256×Další informace
Skladem • 1 varianta99 Kč94 % • 28 030×Další informace
Skladem • 1 varianta59 Kč97 % • 108 286×Shop roku '23 - FinalistaDalší informace
Do týdne • 1 varianta99 Kč94 % • 532×Další informace
Skladem • 1 varianta59 Kč95 % • 247 472×Shop roku '23 - VítězUdržitelný e-shopDalší informace
Skladem • 1 varianta59 Kč80 % • 1 714×Další informace
Skladem • 1 varianta65 KčDalší informace
Skladem • 1 varianta79 Kč95 % • 981×Další informace
Skladem • 1 varianta59 Kč92 % • 16 200×Další informace
Skladem • 1 varianta93 % • 42×Další informace

Dopřejte vašemu děťátku lahev, se kterou bude krmení mnohem přirozenější a snazší. Dudlík lahve Natural má inovativní design připomínající okvětní lístky a podporuje přirozené přisátí, které je velmi podobné jako přisátí k prsu. Krmení tak bude snazší a pohodlnější nejen pro vaše dítě, ale i pro vás. Kombinujete-li krmení z lahve a z prsu, je Natural SCF690/17 ideální volbou.

Přirozené přisátí

Zjednodušte svému dítěti přechod z kojení na krmení z lahve. Díky širokému dudlíku podobajícímu se prsu, bude tento přechod opravdu přirozený.

Typ produktu
Antikolikové

• , zakoupeno v Pilulka.cz

Funkční lahvička s nízkým průtokem

• , zakoupeno v Nejbaby

Moc se nám líbil široký dudlík,který napodobuje prso,proto je možné lahvičku používat při kojení. Ale zatím jsme lahvičku nevyužili,malá je plně kojena. Ale mám v plánu ji používat v létě na čaj. Snad bude vyhovovat a nezkazí kojení.

Velká spokojenost, dceři vyhovuje, od 6 týdnů krásně saje mléko

Určení
pro kluky a holky
Antikolikové

Měkký a pružný dudlík

Design dudlíku byl inspirován okvětními lístky. Tento tvar zvyšuje pružnost dudlíku, aniž by docházelo k jeho stlačování. Krmení tak bude pro vaše dítě ještě pohodlnější.
Měkký a pružný dudlík

Dvojitý ventil

Spokojenost vašeho miminka je na prvním místě. Proto má tato lahev dvouventilový systém, který snižuje nepohodlí a riziko koliky tím, že vzduch proudí do lahve a ne do bříška vašeho dítěte.
Dvojitý ventil

Pohodlně se drží

Ergonomický tvar lahve dokonale padne do ruky. Dobře se bude držet vám i ručkám malého dítěte.
Pohodlně se drží

Jednoduchost především

Tato lahev je maximálně praktická. Má široké hrdlo, takže se snadno používá i vymývá. Navíc se skládá jen z několika málo částí, proto je i její sestavení rychlé a jednoduché.
Jednoduchost především

Odpovídá evropským normám

Tato lahev je vyrobena z kvalitních materiálů, které neobsahují BPA.
Odpovídá evropským normám

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 varianta89 Kč96 % • 3 169×Další informace
Skladem • 1 varianta49 Kč98 % • 106 335×Shop roku '23 - VítězDalší informace

Dětská láhev AVENT Natural s dudlíkem. Obsahuje novorozenecký dudlík a průhledné víčko. Těsně přiléhající víčko zabraňuje vylévání obsahu lahvičky a není tedy třeba použít těsnící víčka. Lahvička je opatřená redukčním kroužkem zajišťujícím správné fungování lahvičky. Lahvička obsahuje dudlík Avent Airflex s univerzální rychlostí průtoku. Ergonomický tvar láhve umožňuje jednoduché držení i pro malé dětské ručky.

Určeno pro děti od 0m+.

- ergonomický, profilovaný tvar láhve, který usnadňuje držení
- obsah 125 ml
- neobsahuje BPA
- přirozený tvar dudlíku s rychlostí průtoku pomalou
- unikátní otvory ve tvaru okvětním lístků - zvětšují měkkost a pružnost dudlíku
- nový antikolikový systém - inovativní dvojitý ventil zvyšuje pocit pohodlí a snižuje výskyt koliky, odvádí vzduch do láhve a ne do      bříška dítěte
- kompatibilní s jinými výrobky ze série Avent Natural

Inovace značky Philips Avent - série Natural - opracována v laboratořích v Cambridge a Leeds University ve Velké Británii. Unikátní tvar dudlíku Avent Natural se speciálními vnitřními otvory ve tvaru okvětních lístků byl testován a navržen tak, aby se přizpůsobil potřebám dítěte i matky. Díky přirozenému tvaru dudlíku je sání mnohem jednodušší a umožňuje kombinování kojení a krmení z láhve. Dudlík je měkký, pružný a umožňuje krmit dítě bez jakýchkoli problémů.

Dokumenty

4zákazníci nedoporučují produkt
  • , zakoupeno v Pilulka.cz

Funkční lahvička s nízkým průtokem

• Lehká, dobrý tvar
    • Při otočení neteče mléko ze savičky, nutí dítě sát
    • Malý průtok, dítě stíhá pít
    • Občas protéká

Pokud není přechod lahvičky a savičky dokonale vysušený, nejde pořádně utáhnout závit a dochází k jeho postupnému uvolňování a následnému protékání mléka.

• Malá lahvička
    • Super dudlík
    • Trošku vyšší cena

Tato lahvička je nejlepší co jsme vyzkoušeli. Velikost padne tak akorát do ruky a dudlík naprosto skvělý. Dcera je kojená, takže mi vzala jen tento. Rozhodně doporučuji

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 varianta89 Kč96 % • 3 169×Další informace
    Skladem • 1 varianta49 Kč98 % • 106 335×Shop roku '23 - VítězDalší informace

• Savicka ve tvaru bradavky, dítě mi tak neodmítalo kojení, ani lahev.
    • Lahvička je malá, takze si ji dítě zvládne držet samo.
    • Při otočení neteče, dítě musí při pití sát.

Perfektní lahvička pri kombinaci s kojením.

• Lahev je mala, takze vhodna pro deti od narozeni. Savicka je nejvice podobna bradavce. Prvni lahev, kterou nase dite prijmulo.
    • Pouze mi vadi, ze nelze odmotovat spodni cast u konkurencni lahve.

Doporucuji vyzkouset jako prvni lahev a nezkouset jine. Vhodne i hlavne u kombinovaneho kojeni. Savicka je krasne ohebna. Sama netece. S timto nakupem chybu neudelate.

• Dudlík jako prso
    • Lehká
    • Skladná
    • Zabranuje vdechnutí vzduchu a bublinek

Mám měsíčního syna,který je plně kojeny jen na noc musíme dávat UM, aby spinkal. Vyzkoušeli jsme plno lahviček a všechny mi odmítal až jsme vyzkoušeli od Aventu. Dudlík je ve tvaru prsa a malý mi lahvičku hned přijal, lahvička neohrožuje kojení, při otočení dnes vzhůru sama neteče a malý musí sát jako na prsu. Za nás je lahvička super!

• Malý průtok
    • Tvar savičky
    • Nenašla jsem

Nejlepší lahvicka od narozeni miminka. Má malý průtok, což je super. Z jiných laviček mi malý blinkal, protoze moc hltal, ale tato mu to až tak nedovolí. Také má dobry tvar savičky. I přesto, ze dokrmuji casto, syn se i tak porad umí dobre prisat k prsu.
    S touto značkou jsem měla dobre zkušenosti uz u své dcery a ani nyní nezklamala.

• Nízká váha materiálu, tvar, vhodné pro miminka od narození
    • Žádné

Musím rict, že mám doma více lahví, od více výrobců. A lahvičkou Avent jsem byla mile překvapena. Lahvička je tvarovaná pěkně do ruky. A dudlík má specifický tvar který mému miminku 100% vyhovuje.

• Lehký materiál, lehké sání pro kojená miminka

Lahvička je krásně lehoučká, dcera ji udrží sama. Je to jediná lahvička, ze které pije vodu. Lehké sání pro kojená miminka. Je skvělé, že má Avent i další barevné kombinace :-)