Philips Avent láhev Natural PP transparentní 330ml

Philips Avent Láhev Natural 330ml Kojenecká lahev Natural 330 ml s dudlíkem se středním průtokem a se 3 otvory. - Přirozenější krmerní pro Vaše dítě. - Dudlík má...
Garantovaný nákup z Babycar.cz

• Jednoduchý, ale praktický tvar
    • Antikolikový dudlík
    • Snadno se používá
    • Nemám co vytknout.

S lahvičkou jsme moc spokojení, obecně mám se značkou Philips Avent zatím jen a jen dobré zkušenosti. Kvalita jde poznat! Moc se mi na ní líbí, že je antikoliková, kvalitní zpracování bez obsahu škodlivin a hlavně ji malá ráda používá. Suprově se drží i bez jakýchkoli úchytek. Ideální pro zaučení pití z lahvičky, protože dudlík připomíná tvar prsu. Oceňuji i možnost výměny saviček. Budeme používat denně :).

Značka
Určení
pro kluky a holky
Antikolikové

Philips Avent Láhev Natural 330ml

Kojenecká lahev Natural 330 ml s dudlíkem se středním průtokem a se 3 otvory.

- Přirozenější krmerní pro Vaše dítě.

- Dudlík má inovativní design okvětních lístků a podporuje přirozené přisátí podobné jako u přisátí k prsu.

- Snadná kombinace kojení a krmení z lahve.

- Přirozené přisátí díky širokému dudlíku ve tvaru prsu.

- Pohodlnější krmení pro spokojenější dítě

- Vzduch proudí do lahve, nikoli do bříška dítěte.

- Zdokonalený antikolikový systém s inovativním dvojitým ventilem.

- Snadné držení a uchopení v jakémkoli směru.

- Ergonomický tvar a široké hrdlo pro maximální pohodlí.

- Lahev neobsahuje BPA.

- Snadné použití a čištění, rychlé a snadné sestavení.

- Lahev Philips Avent Natural je kompatibilní svýrobky řady Phlips Avent s výjimkou lahví Classic a držadel hrnečků.

- Lahve Philips Avent Natural doporučujeme používat pouze s dudlíky Philips Avent Natural.

Věk: 3m+

• Dostupnost lékárny

• Úchop
    • Velikost savičky
    • Průtok mléka

Láhev je velice příjemná na uchopení do ruky, lahvičku jsme používali dennodenně, syn velice kladně přijal. Nakoupili jsme si na základě této zkušenosti další kusy, velice se nám líbí možnost snadného umyti.

Velice nás překvapilo jak mléko pomalu vytéká což pro nás bylo velké plus, syn se nedusil nadmírou mléka jako u jiných lahví.

Za nas můžeme pouze doporučit.

• Kvalitní zpracování, antikolikový systém, možnost výměny dudlíků.

Super lahvička s antikolikovým systémem, tvarem připomínající bradavku a snadno uchopitelná. Kvalitní značka, u které se nemusíte bát pochybných materiálů. U nás má velký úspěch a používáme ji denně.

• Jednoduchý, ale praktický tvar

• jednoduché sestavení
    • jednoduchá údržba
    • vyhovující velikost
    • pro mě nemá

Hledala jsem lahvičku, kterou by dcera akceptovala při přechodu z kojení na umělou výživu. Dlouho se nám to s jinými produkty nedařilo. Až konečně tato mě mile překvapila. Navíc je dobře ergonomicky řešena a ráda si ji drží ve svých ručičkách. Mezi její klady patří také snadná údržba. Mohu jen doporučit!

• - tvar savičky
    • - tvar lahve
    • - jednoduchá údržba

Doporučuji. Dcera si na lahvičku lehce zvykla při přechodu z kojení na lahvičku, s čímž byl u jiných výrobků problém. Díky jejímu tvaru si ji i sama ráda drží v ručičkách.

• Kvalita
    • Velikost
    • material

Za nas můžeme pouze doporučit.

• pohodlná do ruky, odměrka

vybrala jsem si tento produkt jelikož philips důvěřuji, máme i chůvičku, která je boží. lahvička je příjemná do ruky, dítě krásně saje. lahvička má odměrku. velice doporučuji! není drahá a je velice praktická! má ventilek.

• praktická
    • skladná
    • má odměrku

Je to úžasná, praktická lahvička, perfektně padnoucí do ruky.
    Dítě z ní moc dobře saje. Je skvělé, že je průhledná a má i odměrku. Víčko perfektně drží, když mi upadla z ruky tak se neotevřela a nic neukáplo. zárověn má víčko dirky, aby se lahvička nezapařovala, nezatuchl čaj a nesmrděla pak lahvička.