Nejnovější recenze ze sekce Kojenecké láhve

Ověřený zákazník Testuj.to Petra

Přidáno: 18. března 2023

• Tepelny senzor
  • Dobry tvar savicky
  • Sklenena, takze trochu tezsi

Lahvicka hezky reaguje na teplotu mleka, cela zbela. Pri chladnuti zase pomalu tmavne. Pri kombinaci kojeni/krmeni z lahvicky je dulezite, aby savicka mela dobry tvar, coz tato lahvicka splnuje. Silikon je prijemny do ruky a neklouze. Vzhledove je lahvicka moc hezka, design se opravdu povedl, vypada luxusne.

Ověřený zákazník Testuj.to Michaela

• Tepelný senzor
  • Zátka aby nevyteklo mléko či čaj
  • Barvy ?
  • Odolnost
  • Kvalita
  • Váha ale s tím se musí počítat

Jedním slovem spokojenost. Za tu cenu, super kvalita. Sklo je super v tom že tam nejsou žádné škodlivé látky a nenačuchne to jako plast. Obrovská výhoda, tepelný senzor. Udělám čaj či mléko a vím že to nepřesáhlo 40% pokud to nezbělá. Oceňuji pogumování skla. Nejenže mi neklouže z ruky při krmení ale i je odolnější vůči nárazům.... Máme vyzkoušeno ?? Sice těžší ale u skleněných lahviček se to jinak nedá.

Ověřený zákazník Testuj.to Kamila

• Výborný tvar savičky
  • Víčko se nedá úplně nacvaknout takže lehce padá

Lahvičku Everyday Baby mohu opravdu doporučit. Tepelný senzor je opravdu přesný zkoušela jsem to i s teploměrem a opravdu to sedí, musím vynachválit to že lahvička je potažená silikonem tudíž se nemusím bát že by se mohla stát jakákoliv nehoda. Výborná je také savička, podobá se velice tvaru bradavky takže ji přijme většina dětí. Dále jsem spokojená s designem, lahvička má krásný tvar a na výběr z krásných barev a hlavně je cenově přijatelná, jsem opravdu spokojená.

Ověřený zákazník Testuj.to Kateřina

• Vzhled
  • Zpracování
  • Materiály
  • Menší velikost
  • Savička

Lahvička je kvalitní, dobré materiály. Vzhledově moc pěkná. Oceňuji snadnou údržbu - potřeba sterilizovat pouze před prvním použitím, pak stačí pouze vyplachovat. Sklo je potažené silikonem. Mění barvy při použití teplejší vody, dobré zejména když krmí miminko někdo jiný, má jistotu, že miminko neopaří. Savička má specifický tvar.

Ověřený zákazník Testuj.to Eva

Přidáno: 16. března 2023

• Betelná
  • Těžší do ruky

Moc hezká, originální lahvička. Oceňuji kvalitu provedení, výrobek se jeví být opravdu kvalitní. Funguje i tepelný senzor, nicméně na kolik je citlivý těžko odhadnout, každopádně, když je mléko teplejší, tak opravdu mění barvu.
Velké plus je materiál - velmi dobře se umývá a nemá tendenci pohlcovat pach a barvu jako plastové lahve.

Ověřený zákazník Testuj.to Eliška

• Tepelný senzor ??
  • Tekutina v lahvičce si dlouho udrží teplotu
  • Silikonová neklouzavá úprava
  • Antikolikový dudlík
  • Vyšší váha lahvičky
  • Průměrný vzhled

Lahvička Everyday Baby vyniká tepelným senzorem, který se projevuje tak, že tělo lahve, kde je tekutina nad 40°C, zprůhlední. Funguje to naprosto skvěle a tato vlastnost tak zajistí vnitřní klid matky, že neopaří ústa svého miminka. Ssma mám právě problém s odhadováním teplot a tepelný senzor je pro mě skvělým pomocníkem.
Též oceňuji dlouhou dobu po kterou zůstane tekutina v lahvičce na přibližně stejné teplotě.
Kladně hodnotím i silikonovou úpravu, která zamezuje proklouznutí mezi prsty. Je příjemná na dotek a dítě ji dokáže hezky uchopit.
Jediná dvě negativa pro mě jsou vyšší váha lahvičky a průměrný vzhled.

Ověřený zákazník Testuj.to Zdenka

• Zmena farby
  • Sklo
  • Neklouže
  • Tvrdá savička

Ľahká a dobre uchopiteľná lahvička, akurát do malých detských ručičiek, pri vysokej teplote vody lahvička zmení farbu, čo je výborný signál, že vodu treba schladiť alebo počkať s prípravou, savička by mohla byť o trošku měkčí, dcére zo začiatku "nechutila".

Ověřený zákazník Testuj.to Denisa

• Antikoliková savička
  • Vzhled lahvičky
  • Silikonový potah
  • Tvar lahvičky

Lahvička every day baby je naprosto skvělá! Design lahvičky, silikonové bezpečnostní potažení a tepelný senzor jsme si doma zamilovali!? silikon se krásně drží v ruce, lahvička díky němu nepálí a ještě tepelný senzor maminky ujistí v teplotě mlíčka. U jiných lahviček se mi občas stane, že si ruku při kontrole teploty spálím a poté už nejsem 100% schopna zhodnotit, zda je mléko akorát teplé a není příliš horké. S modře zabarvenou lahvičkou jsem si jistá, že syna neopařím a to je pro mě velmi důležité. Nehledně na antikolikovou savičku, díky které už tolik nebolí bříško, protože se do něj nedostane tolik vzduchu. Lahvičku jsem objednala ještě jednu. Jedna nám doma nestačí??

Ověřený zákazník Testuj.to Marie

• Údržba

Lahvička má krásný design. Je pogumovaná a odolná. Bála jsem se rozbití, ale zvládla s přehledem i pár pádu - syn ji nešetřil. Díky tepelnému senzoru poznám, že tekutina v lahvičce není moc horká. Lahev je opravdu lehká na to že je skleněná a dobře se drží. Dobře se myje a nikde nezůstávají zbytky mléka. Jsem opravdu spokojená a mám v plánu pořizovat větší.

Ověřený zákazník Testuj.to Denisa

• Odolný materiál lahvičky
  • Kompatibilita náhradních saviček
  • Tepelný senzor pro nezkušené rodiče
  • Snadno se umývá
  • Celková kvalita produktu
  • Skvělý tvar lahvičky také do ručičky miminka
  • Malý výběr barevných provedení
  • Pomalý nástup změny barvy tepelného senzoru

Lahvička je bezpochyby kvalitním produktem. Snadno se čistí, nezanechává šmouhy. Má nadčasový design, ovšem malý výběr barevných variant. Tepelný senzor měnící barvu lahvičky je skvělým pomocníkem především pro méně zkušené rodiče, nicméně je nutné pečlivě sledovat lahvičku v čase, protože nástup změny barvy není okamžitý. Úžasná je kompatibilita s pokračovací savičku od stejného výrobce, takže lze lahvičku využívat delší dobu a stejně tak je vhodná do malé ručičky dítka, které ji (později) samo dobře uchopí. Za mě se jedná o vhodný produkt pro miminko.

Ověřený zákazník Testuj.to Zuzana

Zakoupeno v Testuj.to

• Že poznám že je moc teplá voda
  • Dobrá savička
  • Vše v pořádku.

Everyday Baby- dětská láhev je ze zdravotně nezávadného materiálu. I když je skleněná je lehká a nerozbitná. Poznám když je voda příliš tepla nad 40°C. Dobře vyditelná odměrka na vodu. Neobsahují BPA, BPF, BPS, ani ftaláty. Malé se dobře pije. Doporučuji.

Ověřený zákazník Testuj.to Yveta

• Tvar, odolnost, kontrola teploty

Lahvička je super, hlídá případnou nepozornost ohledně teploty mléka nebo čaje, je prakticky nerozbitná, v ruce se dobře drží, pogumovaný povrch neklouže, savicka má hodně podobny tvar bradavky prsu, takže je snadnější přechod od kojeni k podání výživy z lahvičky.

Ověřený zákazník Testuj.to Nikola

• Dobře se drží
  • Lahvička je dost těžká

Lahvička je dostatečně pevná. Nerozbije se hned při prvním pádu. Syn to samozřejmě hned vyzkoušel, když mu vyklouzla z ruky.
Lahvička se dobře drží v ruce.
Tepelný senzor funguje opravdu skvěle. Je to pro mě novinka. A jsem z toho nadšená. Barva se jasně změní. Tudíž se nemůžete splést.
Jediné mínus je, že je lahvička dost těžká. Menší děti ji sami nemusí udržet.

Ověřený zákazník Testuj.to Lucie

• Tepelny senzor
  • Vhodna do mikrovlne trouby

Lahvicku Everyday baby syn miluje. Lahvicka se mu dobre drzi diky silikonovemu potahu, v rucicce neklouze. Vyhovuje mu rovnez i tvar savicky, ktery napodobuje tvar bradavky. Jako uzitecny vnimam i tepelny senzor, kdy lahev zbela, kdyz je tekutina prilis horka. Lahvicka neobsahuje skodlive latky a i pri jejim upusteni na zem se nerozbije.

Ověřený zákazník Testuj.to Nadéžda

• Tvar
  • Lahvička v rukách nekloiže
  • Tepelný senzor kdy při velké teplote lahvička změní barvu
  • Pokud miminku nevihovuje nácucka pasuje tam i od jiné značky nácucka
  • Teplejší na držení v rukách když tam je nalité mličko
  • Škoda že k flaštičce nejsou i uši na držení které jsou na obalu
  • Nesedla nám nacucka
  • Obtížne se na obale hledá pro jak stare díte lahvička je

Lahvička Evaryday Baby je vyrobena z kvalitního a pevného skla,neklouže v rukách miminka,při naplnění moc horkým mlékem změní barvu,nácucka pokud miminku nesedne tak jako nám tak do této flašky se dá koupit i jiná nácucka.
Těško sem hledala na obale od jakého měsíce je tahle lahvička.
K lahvičce by mohli byt i uši které jsou ukazane na obale protože lahvička pálí do rukou.

Ověřený zákazník Testuj.to Nikola

Zakoupeno v Testuj.to

• Silikonová část s termo efektem
  • Akorát do ruky dítěti
  • Ideální velikost

Lahvička je velice dobře provedená. Nikdy jsem dceři nekoupila skleněnou láhev, bála jsem se že se rozbije. Dcera totiž občas lahvičku zahodí. Takže i v tomto směru je skvělá, už několikrát spadla na zem a nerozbila se. U této je vrstva silikonu a navíc s termo efektem, což je i takový pomocník, aby se dítě nespálilo. Lahvička je akorát do ruky i pro dítě které zvládne samo pít. Za mě doporučuji a určitě i dcera ,ta už jinou ani nechce.

Ověřený zákazník Testuj.to Jitka

• Tvar lahvičky
  • Senzor teploty - změna barvy lahvičky
  • Savička ve tvaru prsa
  • Jednoduchost údržby, hrdlo není úzké pro složité čištění

Máme dvojčátka a chci jen kvalitní lahvičky. Snažím se nepoužívat moc plasty a tato lahvička mě svým skleněným provedením mile překvapila. Za mě velké plus tepelný senzor, protože nekojím a na výletech využívám mikrovlnné trouby pro ohřátí vody na umělé mléko a každá trouba má jiný výkon a ohřev... Takže barevná signalizace přehřáté vody je super nápad a zlepšovák pro maminky. Zároveň oceňuji i tvar savičky.

Ověřený zákazník Testuj.to Kamila

• Tepelný senzor

S lahvičkou everyday baby jsem moc spokojena. Nejen, že svým hezkým, moderním, elegantním vzhledem předčí veškeré jiné lahvičky, ale také oceňuji její odolnost vůči pádu(a že jich je). Je stále v původním stavu bez jediného škrábnutí. Také díky zaoblení padne hezky do ruky. Nejen její odolnost a vzhled mohu ocenit. Perfektní je tepelný senzor. Nemusím si tak několikrát denně cákat na ruku mléko či čaj. Mohu jen doporučit.

Ověřený zákazník Testuj.to Zuzana

• Material
  • Senzor proti prehrati
  • Antikolikovy systém

Lahvička Every Baby mě nadchla už kdyz jsem ji rozbalovala. Vahala jsem zda nebude sklo nebezpečné kvůli střetům a rozbití, ale po doteku jsme pochopila ze je naopak silikon moc příjemný a rozbory nehrozí. Neopak se mi líbí, ze pri ohřevu se do mléka nebudou uvolňovat nějaké plasty. Líbí se mi barevné provedení a změna barvy pri náznaku přehřátí. Díky uzávěrů je možnost lahvicku použit na skladování, což je další benefit.
Antikolikovy systém oceňuji jelikož moji synové měli s kolikama velké problémy. Do budoucna bych využila i větší láhev jelikož spotřeba je větší.

Ověřený zákazník Testuj.to Radka

Přidáno: 12. března 2023

• Povrch láhve
  • Váha láhve
  • Chybí postranní ouška

Odolna lahvička s tepelným senzorem s rovnou savičkou z kvalitního materiálu srovnatelnou s komerčními značkami. Díky kvalitnímu materiálu a dobrému tvaru se lahvička dobře umývá. Ocení především maminky, které si nepotrpí na lahvičky s obrázky a dětskými motivy. Lahvička Everyday Baby má hezky jednoduchý design bez zbytecnych detailů. Za mě dobrá volba.

Zobrazuji 101 - 120 ze 500 recenzí 1...4 5 [ 6 ] 7 8...25