Nejnovější recenze ze sekce Kojenecké láhve

Ověřený zákazník Testuj.to Miška

Přidáno: 12. března 2023

• Design
  • Váha - je těžká

Lahvička je díky silikonovemu obalu odolná,takže se nebojím případného rozbití kdyby vypadla z ruky. Také jsem vdecna za teplotní senzor, který u nás ocení hlavně tatínek . Mě se pro zmenu líbí, ze synovi nevadí přechod z lahve ke kojení když je potřeba . Určitě bych ji rada doporučila dal :)

Ověřený zákazník Testuj.to Natálie

Přidáno: 12. března 2023

• Senzor
  • Savička
  • Jednoduchost
  • Čistota
  • Nico

Lahvička je vyrobena ze skvělého materiálu a dobře se drží. Je super, že už doma nemusíme zkoušet teplotu mlíčka, ale vidíme to rovnou podle změny barvy láhve. Tohle moc ocěnujeme s partnerem. Savička se rychle ujala, a tak je krmení jednodušší v těchto měsících. Doporučuji

Ověřený zákazník Testuj.to Lívia

Přidáno: 11. března 2023

• Silikonový potah
  • Změna barvy
  • Pro plně kojené dítě, ne úplně automatický přechod na lahvičku

Lahvičku jsem se svým miminkem velice ráda vyzkoušela, jelikož mě zaujali její benefity. Pokud je v lahvičce příliš teplá tekutina, opravdu změní svou barvu, což hodnotím kladně. Lahvička také slibovala usnadnění přechodu z kojení na lahev, jelikož savička napodobuje tvar prsu. Tam se nám to bohužel zatím nepovedlo. Syn má tři měsíce a je zatím plně kojený. S lahvičkou se ani po více jak týdnu nenaučil a pít z ní zatím stále neumí. Neberu to ale jako něco negativního. Je ještě malý, jediné co zná je kojení a nesnese ani dudlík. Určitě dáme lahvičce ještě šanci, myslím, že zrovna nám to bude trvat déle. Celkově ale hodnotím kladně. Krásné a kvalitní zpracování, hezký vzhled.

Ověřený zákazník Testuj.to Lucie

Přidáno: 11. března 2023

• velikost lahvičky
  • sklo
  • neklouže z ruky - silikonový potah
  • termo senzor
  • barva
  • vhodná do mikrovlnné trouby
  • lehká
  • antikolikový ventilek

Dětská lahvička na mléko Everyday Baby je skleněná a je opatřena termo senzorem, díky němuž lahev zbělá při vysoké teplotě. Lahev je vhodná i na ohřívání v mikrovlnné troubě. Na skleněnou lahev je lehká. Je potažena silikonovou vrstvou, díky níž se lahev dobře drží a neklouže z ruky. Má krásnou barvu a je dostatečně veliká.

Philips Avent VIA Jídelní sada pro batolata TRANSPARENT

Philips Avent VIA Jídelní sada pro batolata TRANSPARENT

Ověřený zákazník štěstí-zdraví.cz Nikola

Přidáno: 10. března 2023

Zakoupeno v štěstí-zdraví.cz

• Balení 20 ks + lžička

Doporučuji pro domácí výrobu příkrmů a uskladnění jídla pro dítě v lednici či mrazáku. Dá se přidělat na odsávačku Avent což oceňuji.

Ověřený zákazník Testuj.to Marcela

Přidáno: 9. března 2023

• Guma je kvalitni
  • Nízká váha
  • Antikolikovy systém
  • Různé barvy
  • Ml na lahvičce
  • Oddělovač mezi obsahem a savkou
  • v základní sestavě není více doplňku

Provedení lahvičky i savky je velice kvalitní. Prakticky celá nádobka je pogumovaná a pěkně padne do ruky dospělému i dítěti. Odměrka přímo na lahvičce usnadní práci při dávkování. Anti kolikový systém funguje na jedničku. Doporučuji pro živější děti i unavené rodiče.

Philips Avent SCF070/24 lahev natural drak 260 ml

Philips Avent SCF070/24 lahev natural drak 260 ml

Ověřený zákazník Alza.cz Katka

Přidáno: 9. března 2023

(naposledy upraveno 9. března 2023)

Zakoupeno v Alza.cz

• Dcera lahvičku dobře přijala
  • Jejich anti-kolikový prvek krásně umožňuje plynulé pití, a pomáhá
  • Lahvička vydrží, a dobře se čistí
  • Není nejlevnější

Přestože není úplně levná (oproti jiným značkám), určitě se vyplatí. Samozřejmě je nutné počítat s tím, že pokud lahvičku hodně používáte a sterilizujete, časem lavička i dudlík "zmatní". Obrázek ale drží.

Canpol babies odkapávač na lahve bílo šedý

Canpol babies odkapávač na lahve bílo šedý

Ověřený zákazník Pilulka.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 8. března 2023

(naposledy upraveno 8. března 2023)

Zakoupeno v Pilulka.cz

• Skvělá vychytávka,nezabere moc místa

Ověřený zákazník Testuj.to Tereza

• Materiál lahvičky
  • Použití v mikrovlnce
  • Těžší do ruky

Lahvička se mi líbí nejen vzhledem , ale i odolným materiálem ze které je vyrobena. Není z plastu,takže vydrží určitě déle než plastové lahvičky a také díky tomu neobsahuje žádné škodlivé látky a dá se koupit v krásných třech barvách a dvouch velikostech.

Ověřený zákazník Testuj.to Kateřina

• vzhled
  • praktičnost
  • víčko skvěle drží
  • je těžší, ale to jen díky skla

Láhev nás překvapila svým moderním vzhledem. Tepelný senzor funguje stylem, že láhev při vysoké teplotě změní barvu v průhlednou, takže jednoduše máme na očích stav teploty. V rukou neklouže díky silikonu, který chrání sklo. Co se týče odolnosti, tak super, protože se nám omylem převrhla z konferenčního stolku na podlahu a přesto to přežila.

Ověřený zákazník Testuj.to Denisa

• Hlídání teploty
  • Relativně nízká váha
  • Antikolikový systém
  • Silikonový "oddělovač" do lahvičky pro snadné přenášení
  • U výrobku by mohla být savička na výměnu, ale to není skoro nikde

Tuto lahvičku bych řadila mezi ty nejlepší, které jsme vyzkoušeli. Antikolikový systém funguje na jedničku, mléko není nikde vycintané a hlídání teploty funguje také na jedničku. Líbí se mi i barvy, ve kterých je lahvička k dostání a oceňuji i kvalitní provedení, díky kterému lahvička dobře drží v ruce a nevykouzává. Na to, že jde o skleněnou lahvičku není ani moc těžká.

Ověřený zákazník Testuj.to Pavla

• Senzor
  • Pogumovaná
  • Odolnost
  • Cena/kvalita
  • Zatím jsem nic nenašla

Lahvička je skleněná a pogumovaná , spadla mi z menší výšky a vydržela takže nějaký ten pád asi zvládne, teplotní senzor funguje ihned (lahvička je poté bílá ) za mě skvělá věc kterou oceňuji u takových láhvi .
Malý je vybíravý na savičky a kupodivu tuto přijal hned.
Tak závěrem za mě skvělá láhev i na čaj ne jen na mléko , cena přijatelná za to co láhev vydrží a umí .

Ověřený zákazník Testuj.to Adéla

• Silikonový Povrch,
  • tepelný senzor
  • Tvar dudliku,netekouci,
  • Nema držátka, načež syn není zvyklý, ale vše je o zvycích dítěte

Velice mě zaujala vrchní silikonová struktura na skleněné lahvičce. Měla jsem obavy že nebude dost bytelná a syn ji rozbije, ale opak je pravdou. Již několikrát sní hodil a nejde to vůbec znát. Má i odměrku do 150ml což je pro mě velkou výhodou, když po ruce nemám odměrku.

Ověřený zákazník Testuj.to kateřina

• Sklo které je nerozbitne
  • Maly objem lahvicky

Lahvička pro dětičky s tepelným senzorem je opravdu úžasný nápad. Už se konečně nebojím, že připravím mléko špatne teploty. Lahvička by mohla mít větší objem, má ale krásnou unisex barvu a je vhodná i do myčky, což je super zpráva pro všechny rodiče.

Ověřený zákazník Testuj.to Veronika

Zakoupeno v Testuj.to

• Změna barvy při vyšší teplotě
  • Vzhled
  • Antikoliková savička
  • Je trochu těžší

Krásný vzhled lahvičky! Antikoliková savička pomáhá s nadýmáním. Výborné je, že zbělá, když je teplota 40°C, takže člověk lépe odhadne teplotu mléka při ohřívání. Má i navíc víčko, takže ji můžeme používat i jako nádobku na přepravu nebo uchování mateřského mléka.

Ověřený zákazník Testuj.to Magdaléna

• Velmi příjemný povrch
  • Nekape
  • Snadná údržba
  • Nebezpečí rozbití
  • Nevhodná do myčky

S touto lahvičku jsem opravdu velmi spokojená. Je velmi kvalitně zpracovaná. Sklo je odolné, tvar i povrch je opravdu příjemný dobře se drží a z ruky neklouže.
Je trochu těžší než plastové lahve, ale ne o moc.
Údržba je opravdu snadná, protože se na skle nedrží tolik nečistot a tak stačí jen opláchnout.
Jakob velkou výhodu vnímám teplotní senzor, který mění barvu, když je teplota obsahu pro dítě moc vysoká.

Ověřený zákazník Testuj.to Markéta

• Design
  • Těžká láhev

Dostala jsem možnost testovat lahvičku od profimed. Řekla bych že spíše převažují negativa. Lahvička je příliš těžká pro miminko. Savička je super. Hodně oceňuji tepelný senzor, který hlídá aby nebyla tekutina příliš horká. Chválím design a provedení.

Ověřený zákazník Testuj.to Aneta

• savička
  • pogumovaný povrch
  • Malé zbarvení

Za vynikající vychytávku na této lahvičce považuji to, že je celá pogumovaná, a tedy je i trošku hůře rozbitná a hlavně se lépe drží, protože neklouže. Savička je také velkým plusem, protože dceru po pití z lahvičky koliky netrápí. Trošku mínus je zbarvení lahvičky při vyšší teplotě, protože není úplně tolik výrazné, jak bych čekala.

Ověřený zákazník Testuj.to Julie

• Vzhled
  • Masivni provedení
  • Tepelný senzor reaguje velmi pomalu při ochlazení tekutiny

Tato lahvička mě mile překvapila svým vzhledem, o něco méně tepelným senzorem. Senzor skvěle reaguje na horkou tekutinu, po zchlazení ale dlouho trvá, než senzor zareaguje. Špatně drží víčko. Výhodou je, že se dají samostatně dokoupit náhradní savičky a to i pro větší děti.

Ověřený zákazník Testuj.to Zuzana

Přidáno: 5. března 2023

• Celkový vzhled
  • Tepelný senzor
  • Savička
  • Údržba
  • Váha

Lahvička na mléko od Everyday baby je fakt skvělá. Velikou dominantou téhle láhve je tepelný senzor, který ušetří hromady času při kontrolování teploty mléka. Lahev vypadá odolné, své tělo má potažené silikonem, což je její velké plus, protože vám jen tak nevyklouzne z ruky.
Její savička je hodně podobná bradavce a i naše kojena dcera ji přijala úplně v pohode. Předtím u ni žádná lahev neprošla.
Jediné minus je asi to, že je o trosku těžší než klasická plastová

Zobrazuji 121 - 140 ze 500 recenzí 1...5 6 [ 7 ] 8 9...25